Nejprodávanější

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

Obchodní podmínky

 I.úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro nákup v internetovém obchodě www.vitaminy-zdravi.cz, jehož provozovatelem je společnost Alife company s.r.o, se sídlem Trnovanská 557, 190 17 Praha 9.(Společnost zapsána do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka:  141642).
 Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti jeho zákazníků
( kupující ) a prodávajícího ( Alife company s.r.o.).

II. objednávka a uzavření kupní smlouvy

  1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.vitaminy-zdravi.cz. jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a s těmito obchodními podmínkami , a že s nimi souhlasí.
  2. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
  3. Každá objednávka musí být ze strany prodávajícího potvrzena e-mailem.
  4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.
  5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny a jeho převzetím.
  6. Vyplněním registračního formuláře, objednávky v rámci internetového obchodu www.vitaminy-zdravi.cz , kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech. Ochrana těchto dat je popsána v odstavci „ Ochrana osobních údajů“.

STORNO OBJEDNÁVKY: 

Kupní smlouvu lze měnit či stornovat telefonicky nebo e-mailem do 24 hodin po objednání.

 
  

III. Platební podmínky, expediční lhůty

V internetovém obchodě jsou následující volby způsobu  platby za výrobky:
Při předání zboží – platba v hotovosti při převzetí objednaného zboží od České pošty a.s.(dodání poštou na dobírku, formou obchdního balíku), nebo při převzetí zboží od pracovníků PPL nebo při osobním odběru po domluvě prostřednictvím info@vitaminy-zdravi.cz.

 


IV. Expedice zboží

Expediční lhůta: Prodejce má povinnost vyřídit objednávku a odeslat objednané zboží na adresu uvedenou na objednávce do 4 pracovních dnů od přijetí objednávky.  Nebude- li možné zboží v tomto termínu expedovat, oznámí to prodejce neprodleně zákazníkovi na
e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena u dodavatele zboží a zákazník ceny zboží neakceptuje. V případě, ža tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude tato částka vrácena zpět způsobem , na kterém se obě strany dohodnou.

V. Přeprava, platby za přepravu

Objednané zboží je dodáváno prostřednictvím České pošty a.s. nebo PPL. Zboží je zabaleno a odesláno na dobírku společně s příslušnými dokumenty. Platba za poštovné se řídí částkou objednávky. Při objednávce nad 2.000,- Kč není poštovné  účtováno. Při objednávce do 2.000,-Kč se účtuje poštovné – dobírkou  přes Českou poštu a.s. ve výši 110,- Kč
Prostřednictvím PPL ve výši: 110,- Kč.
Balné je ZDARMA.
Při osobním odběru v Praze – na základě předchozí domluvy, se poštovné neúčtuje.

VI. Poštovné a poplatky za objednané zboží do zahraničí

Cena za zásilku do zahraničí je stanovena individuálně. Objednávky do zahraničí posíláme pouze po dohodě ceny za poštovné. Minimální hodnota objednávky do zahraničí je 3000,- Kč.

VII. Ochrana osobních dat

Osobní data(jako např. jméno, adresa, telefon,e-mail, bankovní spojení, popř. IČO,DIČ atd.), která jsou součástí objednávky, nebo nám byla sdělena během registrace zákazníka jsou společností Alife company s.r.o.považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Společnost Alife company s.r.o. údaje o zákaznících zásadně nesděluje třetím osobám, kromě těch , které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka( banky, pošta, kurýr ) a to pouze v nezbytně nutném rozsahu. Registrací údajů v systému souhlasíte s výše uvedeným účelem použití Vašich údajů a se skutečností, že tato data poskytujete dobrovolně.

VIII. REKLAMAČNÍ ŘÁD

V souladu se zákonem č. 367/2000 má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. V případě , že se kupující rozhodne pro odstoupení od smlouvy je nutné splnit následující podmínky:

  • Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez známek užívání a opotřebení.
  • V původním obalu od výrobce.
  • S veškerým příslušenstvím ( včetně faktury ), kde musí být vyznačeno, že kupující odstupuje od kupní smlouvy a stvrzeno podpisem kupujícího.

Dodavatel se zavazuje vrátit odběrateli částku, kterou odběratel zaplatil pouze za zboží.
Poštovné se nevrací. Peníze  za zboží budou navráceny po dohodě se zákazníkem bankovním převodem do 3 pracovních dnů po obdržení  zásilky) nebo poštovní poukázkou. V případě zaslání peněz poštovní poukázkou odečítáme 30,- Kč poplatek České pošty za tuto službu.
Zákazník je povinen zkontrolovat dodávku, není-li nikterak viditelně poškozena nebo poničena. Pokud je zásilka poničena, nepřevezme zásilku a neprodleně kontaktuje internetový obchod na info@vitaminy-zdravi.cz .
Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce.
Záruční podmínky jsou dány příslušnými výrobci.
Případné vady, které se vyskytnou v záruční době je nutno reklamovat bez zbytečného odkladu. Součástí reklamace je kopie dokladu o nákupu.

 

zpět
Váš nákupní košík je prázdný.
Přihlášení
V současné době není napsáno žádné hodnocení.
Musíte vidět...
Výživové poradenství
Kdo je online?
Právě zde jsou 3 návštěvníci online.