Program Štíhlá linie Nutra Bona
Program Štíhlá linie Nutra Bona
2492,- Kč s DPH
2167,- Kč bez DPH

Výživové poradenství

Výživové poradenství společnosti Alife company, s.r.o. Vám nabízí individuální i online výživové konzultace k posílení kondice či k redukci hmotnosti. Současný způsob života nám způsobuje stále větší problémy s udržením si dobré fyzické kondice, optimální váhy a s tím související zdravotní stav. Výživové poradenství je jednou z cest, jak našemu tělu pomoci.

Internetové výživové poradenství je určeno všem, kteří pro svoji časovou vytíženost nemají čas navštěvovat poradny výživových poradců, nebo žijí v místech, kde taková poradna není a mají pocit, že potřebují optimalizovat svoji stravu, ať už z důvodu redukce hmotnosti, nebo pro udržení si své váhy, chtějí jíst zdravěji. Poradce pro výživu Vás povede na cestě k vytyčenému cíli.

Na základě analýzy Vašeho současného životního stylu, zhodnotí stav a navrhne řešení, ať už jde o snižování, udržení váhy, případě optimalizaci stravy, která budou odpovídat Vašim individuálním potřebám. Dodá Vám psychickou podporu a pomůže Vám při zavádění nových stravovacích návyků a při překonávání úskalí, které tato změna provází. Zhubnout nebo se začít zdravěji stravovat, nelze zvládnout hned. Jde vždy o delší období, v kterém oceníte podporu , pomoc a individuální přístup odborníka.

Nabídka pro firmy: Nabízíme preventivní programy podpory zdraví zaměstnanců zaměřené na zvyšování imunity, odolnosti organizmu, snižování nemocnosti.


V této kategorii není vloženo žádné zboží.
Váš nákupní košík je prázdný.
Přihlášení
V současné době není napsáno žádné hodnocení.
Musíte vidět...
Výživové poradenství
Kdo je online?
Právě zde je 1 návštěvník online.